Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5