Series
Ratings
59
Friendly RivalryRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 0.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5