Series
Ratings
24
Through the DarknessRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5