Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
The Judge ReturnsRated ★ 2.5
Bloody FlowerRated ★ 2.5
Song of the BanditsRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
- Pro BonoRated ★ 3.0
Wizards Beyond Waverly Place Season 2Rated ★ 2.5
Wizards Beyond Waverly Place Season 1Rated ★ 2.5
Wizards of Waverly Place Season 4Rated ★ 3.0
Wizards of Waverly Place Season 3Rated ★ 3.0
Wizards of Waverly Place Season 2Rated ★ 3.0
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 3.0
Salon De HolmesRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0