Movies
Ratings
718
Inside Out 2Rated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 2.5
RunRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
18x2 Beyond Youthful DaysRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0