Series
Ratings
85
SuitsRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Hunting WivesRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 3.5- The Get DownRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0