Movies
Ratings
457
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5