Series
Ratings
87
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 4.0
Survival of the Thickest Season 2Rated ★ 3.0
Survival of the Thickest Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0