Series
Ratings
27
Money's WarfareRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0