Series
Ratings
77
The Art of SarahRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.0
Surely TomorrowRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 1.5
S LineRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- A Recipe For My IndependenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5