Series
Ratings
22
Worlds WithinRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0