Titles you rated
EuphoriaRated ★ 3.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0