Movies
Ratings
600
Lone SurvivorRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5