Series
Ratings
139
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Grand FamilyRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Scavengers ReignRated ★ 5.0
1899Rated ★ 1.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The InnocentRated ★ 2.5
TempestRated ★ 1.5- Dr.B-PANGRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0