Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5