Series
Ratings
194
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
The Cuphead Show!Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0
Dear White PeopleRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Snack KizutsukiRated ★ 2.5
The JournalistRated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The VulturesRated ★ 2.5- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5