Series
Ratings
279
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Dept. QRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5- The History of UsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Let Us Meet, Joo OhRated ★ 2.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5