Movies
Ratings
815
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Funny GirlRated ★ 3.5
The Way We WereRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 1.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
For Me and My GalRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 1.5
Hocus PocusRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 0.5