Movies
Ratings
197
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5- Floating deep down SummerRated ★ 3.5
- Stay Over NightRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0