Series
Ratings
120
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Sorry I'm LateRated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Three MenRated ★ 3.5
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0