Series
Ratings
89
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0