Series
Ratings
184
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 2.0
Kemono Friends 2Rated ★ 2.5
How to Keep a MummyRated ★ 3.5
Mysteria FriendsRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.0- Earth: The Power of the PlanetRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
Tsukumogami KashimasuRated ★ 3.5- Byzantium a Tale of Three CitiesRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Angels of DeathRated ★ 3.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.5