Movies
Ratings
282
Primal FearRated ★ 2.5- InterviewRated ★ 1.5
Sink & RiseRated ★ 1.5- Memories in My FrameRated ★ 1.0
IncoherenceRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 1.0
American HustleRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 0.5
The HoursRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0