Titles you rated
Sounds of WinterRated ★ 5.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
0.5 no OtokoRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0