Series
Ratings
53
Alone in LoveRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0