Titles you rated
MotherRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
DreddRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5