Series
Ratings
26
The MissingRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0