Series
Ratings
27
Breaking BadRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 4.5
TorchwoodRated ★ 4.5- TorchwoodRated ★ 4.5
TorchwoodRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5