Movies
Ratings
1828
MouchetteRated ★ 4.0
The SilenceRated ★ 4.5
We Live In TimeRated ★ 3.0
Scream 7Rated ★ 2.0
Holy CowRated ★ 3.5
Through a Glass DarklyRated ★ 4.0
The Virgin SpringRated ★ 3.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Summer with MonikaRated ★ 4.5
Summer InterludeRated ★ 3.5
RougeRated ★ 3.0
I'm the Angel of Death: Pusher IIIRated ★ 4.0
With Blood on My Hands: Pusher IIRated ★ 3.5
PusherRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 3.5
Until the End of the WorldRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Miami ViceRated ★ 5.0