Movies
Ratings
493
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5