Series
Ratings
60
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0