Series
Ratings
84- Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.0
- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.5- 스타맨 ~ 이 별의 사랑 ~Rated ★ 3.0
- 사슴남자Rated ★ 2.5
- 울지마, 하라짱Rated ★ 4.0
- 쿠로코치Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
- I'm HomeRated ★ 3.5
- 막차 식사Rated ★ 3.5
- Hammer Session!Rated ★ 3.0
- 쿠이탄 1Rated ★ 3.5