Series
Ratings
95
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- 雲の階段Rated ★ 4.5
- 聖なる怪物たちRated ★ 1.5
- UmoreruRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 4.0
JinxedRated ★ 5.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.0
BonesRated ★ 3.0
BonesRated ★ 3.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 5.0
BonesRated ★ 5.0
BonesRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0