Movies
Ratings
494
eXistenZRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
Hair, Paper, Water...Rated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 4.0
Intentions of MurderRated ★ 5.0
Uncle YancoRated ★ 3.5
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.5
Far from VietnamRated ★ 4.0
The Bad Sleep WellRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
8½Rated ★ 4.5- In Place of CapitalRated ★ 4.0
- The Joyless StreetRated ★ 3.5
As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of BeautyRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Cube of SugarRated ★ 3.5