Movies
Ratings
202
Tremors 4: The Legend BeginsRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Quarantine 2: TerminalRated ★ 4.5
[REC]²Rated ★ 4.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 2.5
Cube ZeroRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 4.5
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 4.0
Deep RisingRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
SpeciesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5