Movies
Ratings
1109
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Sweet NovemberRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0