Movies
Ratings
2216
Doctor SleepRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0
RunRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0