Series
Ratings
51- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 5.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0- LarvaRated ★ 5.0
LarvaRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Shooting StarRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
ShomuniRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5
Into the White NightRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 1.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 3.5