Series
Ratings
49
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.0
May QueenRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0