Series
Ratings
114
The Law According to Lidia Poët Season 2Rated ★ 4.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 4.0
Suburra: Blood on Rome Season 3Rated ★ 3.0
Suburra: Blood on Rome Season 2Rated ★ 4.0
Suburra: Blood on Rome Season 1Rated ★ 4.0- An Astrological Guide for Broken Hearts Season 2Rated ★ 3.5
An Astrological Guide for Broken Hearts Season 1Rated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.0