Series
Ratings
62
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0