Movies
Ratings
860
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 1.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.5