Series
Ratings
1067
The PenthouseRated ★ 3.0
River Where the Moon RisesRated ★ 1.5
My Strange HeroRated ★ 1.5
A Virtuous BusinessRated ★ 2.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
TomorrowRated ★ 3.0
Doctor SlumpRated ★ 3.5
Love O2ORated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
Serendipity's EmbraceRated ★ 3.0
DerailmentRated ★ 1.0
The First FrostRated ★ 5.0
Family by ChoiceRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 4.5