Movies
Ratings
278
CrocodileRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
RanRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5