Titles you rated
Wonder ManRated ★ 2.5
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Kuroido GoroshiRated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 4.0
Eyes of WakandaRated ★ 3.5
IronheartRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5