Series
Ratings
24
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5