Series
Ratings
106
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
A.I.C.O. IncarnationRated ★ 4.0- CharlotteRated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
ChobitsRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5- RNARated ★ 3.5