Movies
Ratings
103
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0