Titles you rated
DeliriousRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Romantic IslandRated ★ 3.0
In Love and the WarRated ★ 2.0
I WishRated ★ 2.5
Astro BoyRated ★ 2.5
Treasure PlanetRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 1.5
OculusRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 2.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0- Lady DaddyRated ★ 2.5
Another FamilyRated ★ 2.5
DuelistRated ★ 2.5- Tales of the UnusualRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 2.0