Movies
Ratings
30
Secret ReunionRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
WantedRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
SawRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0- WishRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 1.0
TakenRated ★ 0.5